HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ

“Kaliteye Atılan Asil İmza” sloganıyla, bulunduğumuz sektörde sürekli yeniliklerle ve gelişmelerle ilerlemenin haklı gururunu yaşamaktayız. Asansör sektöründen Denizciliğe, İnşaat sektöründen Madenciliğe, Otomotiv Sektöründen ulaşıma, Vinç sektöründen Zemine, Dizayn Sektöründen iş güvenliğe kadar, oldukça geniş bir yelpazede ürünlerimizin kullanılması ve yıllardır müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler bizi onure etmektedir.

Ürünlerimizi İstanbul içindeki tüm kullanıcılara aynı gün içinde, İstanbul dışındaki diğer tüm illere en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırmaktayız. Ürünlerimizde ucuzluk değil, Yüksek Dayanımlılık ölçüt alınmaktadır.

Kalitemizden ve Asaletimizden ödün vermeden daha nice yıllar, hitap ettiğimiz sektörleri ve Türk Sanayisinin yükünü kaldırmaya devam edeceğiz.

Temel felsefesi Kaliteli değil, En Kalitelisini sunmak olan Asil Çelik Halat Ekibi olarak, satışını yaptığımız tüm ürünleri İstanbul Sarıgazide yapımı devam eden 14.000 m2’lik fabrikamızdaki üretim üssünü kurarak, Çelik Halat, Bağlantı ekipmanları, ip halat grubundaki kaliteli ürünlerimizin en kalitelerini sunmaya devam etmek ve Üretim Üssümüzü Dünya standartlarının üzerinde kapasiteyle, verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak. Yurt içinde sektörde liderliğimizi devam ettirecek uluslararası alanda Asil Çelik Halat’ın sesini daha fazla duyuracağız.

Bu hedeflere ulaşırken başarı faktörlerimiz:

# Asil Çelik Halat’ın vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak.
# Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması
# Çevreye, doğaya ve topluma saygı
# İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı
# Tüm kaynakların verimli kullanımı
# Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu
# Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.
Celik Halat